החממה להוראה מתקנת עוברת מחולון לאילת ביולי הקרוב!!!   office.hahamama@gmail.com 

חזון החממה להוראה מתקנת באילת

חזון החממה להוראה מתקנת

החממה להוראה מתקנת ושינויים רגשיים מהירים

החזון שלנו:

לעזור למשפחות לילדים עם לקויות למידה וקשיי קשב וריכוז לצאת ממקום של תקיעות וחוסר אונים ולעבור למקום של ביטחון ושליטה ע"י תהליכים קוגניטיביים ורגשיים ממוקדים שמובילים לשם בזמן קצר.
בשנת תשפ"ג שמנו לעצמנו למטרה לסייע ל-555 משפחות שונות.

הייחודיות שלנו:

  • מתן כלים טיפוליים להורים/ צוותי חינוך- כך שאנחנו מספקים את החכה ולא רק את הדגים. מתן הכלים הטיפוליים מאפשר למשפחה לפתח עצמאות בהמשך הדרך ללא תלות במטפלים חיצוניים כל החיים.
  • כל החומרים, המשחקים, האפליקציות וההמלצות-עלינו! הילדים מקבלים בדיוק את מה שהם זקוקים לו בכל טיפול לכן אין צורך ברכישת חומרי לימוד ומשחקים במאות ואלפי שקלים.
  • תהליכים מסודרים ומדויקים המגשרים על הפער בזמן קצר- רוב התהליכים אצלנו מואצים כך שהם מובילים לשיפור בזמן קצר של 3 חודשים בלבד.
  • שילוב של תהליכים רגשיים קצרי טווח- במטרה ליצור שינויים לא רק בעולם הלמידה אלא בכל חייו של הפרט אנו מציעים טיפולים רגשיים ממוקדים בטראומות, שחרור פוביות וחרדות, העלאת מוטיבציה וביטחון, שינוי התנהגותי ועוד.
  • החממה מאמינה בטיפול הוליסטי לילד כך שיקבל את הכלים הדרושים לו גם ממשפחתו ומבית הספר בו הוא לומד, לכן אנו משקיעים בשיתוף של תכנים ושיטות מחדר הטיפולים באמצעות הדרכות, סדנאות, קורסים דיגיטליים שיצרנו ולייבים אותם אנו מפרסמים מעת לעת לקהילת ההורים והמחנכים העוקבת אחרינו.

שתפו מידע זה, כך שיעזור לעוד הרבה משפחות:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email

כניסה לקבוצת וואטסאפ של החממה להוראה מתקנת:

כנסו לקבוצה ועקבו  

המלצות על הוראה מתקנת

קהילת הורים מועצמים
כל מה שמעניין לדעת על לקויות למידה, הפרעות קשב, בעיות כתיבה, ויסות חושי, רגשי ועוד. כנסו לקבוצה ועקבו  

עקבו אחרינו ברשתות חברתיות

יצירת קשר עם החממה

צרו איתנו קשר לכל שאלה ו/או התייעצות

מאמרים מעודכנים

מהי הפרעת קשב וריכוז? | החממה להוראה מתקנת

מהי הפרעת קשב וריכוז?

 הפרעת קשב וריכוז הינה הפרעה מוכללת הצובעת את כל תחומי חייו של הפרט ומשפיעה מעל ומעבר לא רק ללמידה ולבית הספר בלבד – אלא זולגת